Trzy oblicza kobiecej rozkoszy

Współczesna kobieta. Odpowiedzialna matka i wymagająca kochanka. Empatyczna przyjaciółka i waleczna bizneswoman. Ogień i woda. Anioł i demon. Dlaczego tak zmienna i skomplikowana istota miałaby w kółko chcieć tego samego?

Czasy, gdy kobiety chciały TO robić przy zgaszonym świetle, zasuniętych kotarach i w jednej, słusznej pozycji misjonarskiej już dawno minęły. Podobnie jak czasy, gdy kobiecie nie przyznawano prawa do przeżywania rozkoszy, bo celem zbliżenia było przede wszystkim płodzenie dzieci lub zaspokojenie męża.

Dziś kobiety w sferze intymnej poszukują doznań głębokich i różnorodnych. Jak to osiągnąć? Przez częstą zmianę partnerów? Niekoniecznie. Ciągłe odkrywanie ciekawych, „intymnych” pomysłów może dać równie satysfakcjonujące rezultaty, niczego przy okazji nie burząc w życiu kobiety.

Przedstawiamy trzy produkty, które wpływają na zmianę klimatu łóżkowych igraszek. A to dopiero początek różnorodności…

Wilgotno i intensywnie
- nawilżenie pochwy


Żel Sensivella to jedyny w swoim rodzaju produkt, który pełni rolę afrodyzjaku, jednocześnie nawilżając i pielęgnując intymne miejsca kobiety. Przy regularnym stosowaniu poprawia unerwienie skóry, potęgując wrażliwość na bodźce. Dzięki temu doznania seksualne stają się dużo głębsze… Produkty SENSIVELLA możesz kupić dyskretnie w Drogerii Zdrowie.

Gra seksualna - zmysłowy masaż


Płomień, żar, balansowanie na krawędzi… Takich doznań też potrzebujemy. I wówczas warto sięgnąć po świecę do masażu YESforLOVE, dostępną na Cincoterra.pl. Świeca, wykonana ze składników roślinnych, została stworzona tak, by przy odpowiednio niskiej temperaturze topnienia zamieniała się w ciepły, zmiękczający skórę olejek do masażu. Twoje zmysły rozpali też pobudzający zapach, uwalniający się podczas topienia się.

Drapieżnie - niszowe perfumy na skórę i na bieliznę


Intrygujący i „niebezpieczny” zapach perfum Charogne od ETAT LIBRE d’ORANGE sprawi, że uwierzysz w Bestię! To perfumy, jakich prawdopodobnie jeszcze nigdy nie miałaś – idealne zarówno dla Ciebie, jak i dla Niego; do aplikacji zarówno na skórę, jak i na bieliznę. Ostro pobudzające. Z bergamotką, wanilią, ambrą… Z nutką zwierzęcej perwersji.
 

Przeczytaj również: