Bobosfera – wyjątkowy portal parentingowy

BOBOSFERA to znany od lat portal wiedzy i inspiracji, wspierający rodziców w stymulowaniu rozwoju ich dzieci. Teraz ta wyjątkowa strona parentingowa funkcjonuje w nowoczesnej, a zarazem bardzo przyjaznej odsłonie!

Jak się bawić z małym dzieckiem? Jakie książki i gry warto kupić? Jak stymulować rozwój dziecka, jego mózgu, kreatywności i talentów? Na te oraz wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź na łamach serwisu Bobosfera!

Bobosfera – Akademia Bystrzaka poświęcona jest wszechstronnemu rozwojowi psychofizycznemu dzieci, począwszy od okresu prenatalnego, przez pierwsze lata ich życia. Dedykowana jest więc zarówno przyszłym, jak i świeżo upieczonym rodzicom, ale także mamom i tatom, których pociechy osiągnęły już wiek wczesnoprzedszkolny. Portal Bobosfera cieszy się uznaniem rodziców, którzy w świadomy, różnorodny i ciekawy sposób pragną stymulować rozwój swoich dzieci.

Serwis dla rodziców Bobosfera – warto go dodać do „ulubionych” :-)


Bobosfera jest jednym z tych wyjątkowych serwisów, gdzie znajdziesz coś więcej niż suchą wiedzę. Na łamach Akademii Bystrzaka wiedza z różnych dziecin, badających rozwój dziecka, podana jest w sposób przystępny i ciekawy. Tematyka jest różnorodna, oprawa graficzna strony – ładna i nowoczesna, a nawigacja po serwisie – bardzo przyjazna.

 Rozwój małego dziecka jest już od momentu poczęcia tematem niezwykle ciekawym, wieloaspektowym, a przede wszystkim bardzo ważnym. Pierwsze miesiące i lata życia maluszka to czas, kiedy jego mózg jest najbardziej chłonny. Dziecko rozwija się wówczas intensywnie i z wielkim zaciekawieniem poznaje różne sfery otaczającej go rzeczywistości. Warto dać mu jak najwięcej możliwości rozwoju od samego początku. A Bobosfera, jako skarbnica wiedzy, inspiracji i konkretnych pomysłów, pomaga rodzicom realizować te cele.

Bobosfera.pl – każdy rodzic znajdzie tu coś dla siebie. I dla swojego dziecka!

Treści na Bobosferze zostały podzielone według dwóch kryteriów: wiek oraz działy tematyczne. Dzięki temu możesz szybko i precyzyjnie dotrzeć do artykułów, które dotyczą dzieci w wieku twojej pociechy. Dodatkowo możesz łatwo odnaleźć interesujące cię tematy – nie tylko przez wyszukiwarkę, obecną na stronie, ale również dzięki temu, że Bobosfera podzielona jest na ciekawe działy tematyczne:
- GRY i ZABAWY,
- MUZYKA i RUCH,
- INTELEKT,
- CZYTANIE i OGLĄDANIE,
- MIGANIE i MOWA,
- ZMYSŁY i KOORDYNACJA
- EMOCJE i INTERAKCJE.

Jednym słowem – każdy rodzic, który świadomie i wszechstronnie chce wspierać rozwój swojego dziecka, znajdzie tu coś dla siebie. Bobosfera.pl – warto zaglądać tu regularnie!

Przeczytaj również: