Mucovagin

 

Labioplastyka poprawia kobiecość

Ginekologia plastyczna to nie tylko pomoc dla kobiet po porodach. Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów z tej dziedziny jest labioplastyka, która usuwa dysproporcje w budowie warg sromowych.

Co to jest Mucovagin?

Czy słyszałaś już o globulkach dopochwowych o nazwie Mucovagin? Jeśli nie, to dowiedz się, jak niezbędnym składnikiem dla zdrowia intymnego kobiety jest kwas hialuronowy wchodzący w skład tych nowoczesnych globulek.

Intymne nawilżenie Mucovagin

Firma Verco wprowadziła na polski rynek pierwsze globulki dopochwowe Mucovagin z drobnocząsteczkowym kwasem hialuronowym BASHYAL™. Produkt łagodzi stany zapalne i zmniejsza dyskomfort spowodowany suchością błony śluzowej pochwy.

Globulki dopochwowe na suchość pochwy

Suchość pochwy to przykra dolegliwość, która fatalnie wpływa na pożycie seksualne. Suchość pochwy odbiera kobiecie możliwość przeżywania doznań seksualnych. Żeby zlikwidować suchość można zastosować globulki dopochwowe Mucovagin.

Wczesna inicjacja seksualna

Młodzi ludzie podejmują współżycie coraz wcześniej. Nie są jednak świadomi niekorzystnych następstw zdrowotnych oraz urazów emocjonalnych jakie mogą wynikać z wczesnej inicjacji seksualnej.

Suchość pochwy

Wiemy, że miejsca intymne kobiet są szczególnie delikatne. Suchość pochwy dotyka co piątą młodą kobietę oraz ponad połowę pań w okresie menopauzy. Dopochwowe globulki z kwasem hialuronowym Mucovagin przywrócą nawilżenie pochwy i komfort życia...