Najlepsze żele wspomagające poczęcie

Kiedy wraz z partnerem dochodzimy do takiego etapu w naszym związku, że oboje czujemy pragnienie posiadania dziecka, chcielibyśmy z reguły, aby maluszek zjawił się na świecie jak najszybciej. Tymczasem w przypadku wielu par okazuje się, że upragniona ciąża...

Kobiety, które starają się o dzidziusia czują się często zawiedzione, że – mimo intensywnych prób przez kilka pierwszych cyklów owulacyjnych – dwie kreski na teście ciążowym wciąż się nie pojawiają. Nie oznacza to jednak, że po stronie któregoś z partnerów leży jakiś poważny problem, uniemożliwiający zapłodnienie. Lekarze często uspokajają nas, że nawet rok starań to norma. Zaleca się, aby badania płodności partnerów wykonywać dopiero po pewnym czasie (a nie już po pierwszych nieudanych próbach):

 

  • Jeśli masz ponad 35 lat i po 6 miesiącach prób nie możesz zajść w ciążę
  • Jeśli masz mniej niż 35 lat i po 12 miesiącach starań nie doszło do zapłodnienia.


Ale jak chcę jak najszybciej! Żele wspomagające zajście w ciążę.


Jest wiele naturalnych, nieinwazyjnych sposobów, aby zwiększyć prawdopodobieństwo szybszego zajścia w ciążę. Na pewno ważne jest dobre nastawienie psychiczne (bez niepotrzebnego „napinania się”), wypoczynek, sen, unikanie stresów i odpowiednia dieta oraz suplementacja. Ale jest jeszcze coś, co w bezpieczny i niekłopotliwy sposób może wesprzeć wasze starania o upragnionego maluszka – są to żele na poczęcie.
 

Na polskim rynku jest obecnie szeroka oferta różnego typu intymnych preparatów nawilżających. Niektóre z nich są reklamowane jako żele, które mogą wspomagać poczęcie. Jednak tak naprawdę tylko bardzo nieliczne mają skład, który faktycznie sprzyja zajściu w ciążę. I tylko niektóre z tych żeli są zalecane przez lekarzy. Do preparatów godnych polecenia należy z pewnością seria produktów Conceive Plus. Wysoką jakością i odpowiednim składem wyróżnia się też Pre-Seed – dopochwowy żel nawilżający dla par starających się o dziecko.


Żel na poczęcie Pre-Seed nie zakłóca działania plemników, jest bezpieczny również dla kobiety. Oto jego najważniejsze zalety: 

  • Zapewnia optymalne środowisko dla plemników
  • Nie szkodzi plemnikom ani zarodkom
  • Jest przebadany klinicznie i zalecany przez lekarzy
  • Dostosowuje wartość pH do płodnego śluzu szyjki macicy.

Żele Conceive Plus wspomagające poczęcie – zalecane przez lekarzy na całym świecie


Pary starające się o dziecko często stają przed wyborem różnego rodzaju preparatów nawilżających. Niestety, wiele takich produktów ma wręcz działanie plemnikobójcze! Negatywnie wpływają na ruchliwość i żywotność plemników.


Żel Conceive Plus jest bezpieczny dla plemników. Współgra też z kobiecym pH. Naśladuje płodny śluz kobiety. Jako jeden z nielicznych preparatów zawiera dobroczynne jony wapnia i magnezu. Pomaga złagodzić suchość pochwy i na wiele sposobów wspomaga zapłodnienie.

 


Conceive Plus wspomaga ruchliwość plemników, szybkość dotarcia do jajeczka oraz wydłuża czas ich życia. Cieszy się wielkim uznaniem kobiet i specjalistów na całym świecie.


Wszystkie wymienione preparaty znajdziesz w wyjątkowej drogerii internetowej – Sfera Intymna Kobiety.

 

Przeczytaj również: