Najlepsza wyprawka na poród

Okres przygotowań do porodu jest dla większości kobiet pełen emocji, radości, czasem niepewności. Ale jest to również czas, w którym mamy sporo wydatków oraz spraw do załatwienia.

Pojawia się mnóstwo pytań: co kupić dla siebie i dziecka na pobyt w szpitalu? Co dobrze jest wziąć ze sobą na poród, aby nam i maleństwu niczego ważnego nie zabrakło? A w co niekoniecznie warto inwestować, czym niepotrzebnie nie obciążać szpitalnej torby oraz nie zawracać sobie głowy w okresie, w którym tyle się dzieje!


W rozstrzygnięciu tych dylematów bardzo pomoże Ci najlepsza lista rzeczy na poród oraz na czas powrotu do domu z maluszkiem, jaką znajdziesz na stronie pregna.com.pl


Nowa, wyjątkowa strona dla przyszłych oraz świeżo upieczonych mam


Strona pregna.com.pl powstała po to, aby przyszłe i świeżo upieczone mamy miały w jednym, przyjaznym miejscu mnóstwo informacji, jakie mogą być dla nich przydatne w tym szczególnym okresie.


Na stronie znaleźć można wiele treści, popartych badaniami i wytycznymi specjalistów, dotyczących zdrowej diety w ciąży i w okresie laktacji, a także roli poszczególnych składników odżywczych. Dostępny jest tam również ciekawy opis najważniejszych etapów rozwoju płodu i oczywiście szczegółowy a zarazem przystępny opis preparatów Pregna PLUSPregna 250 DHA.


Co zabrać do szpitala na poród oraz co dobrze jest mieć w domu po porodzie?


Przyszłe mamy znajdują często w internecie oraz w formie drukowanej różne listy rzeczy na pobyt w szpitalu oraz na powrót do domu. Jednak wiele z nich to zestawienia niekompletne, bardzo ogólne, przestarzałe albo opisujące wymogi jednego, konkretnego szpitala.


Lista znajdująca się na nowej stronie produktów Pregna wyróżnia się spośród innych zestawień tym, że z jednej strony zawiera rzeczy wymagane przez większość szpitali, a z drugiej – jest stworzona przez mamy. To właśnie kobiety, które w praktyce przetestowały użyteczność poszczególnych przedmiotów (oraz ich ilość) znajdujących się na listach wyprawek, wiedzą najlepiej, w co warto się zaopatrzyć, a co będzie tylko zbędnym obciążeniem torby, szafki i portfela.


Po wejściu na stronę pregna.com.pl można prosto i szybko pobrać na dysk listę rzeczy i wydrukować ją sobie w przejrzystej, wygodnej formie. Lista zawiera dokumenty wymagane przez szpitale, przedmioty potrzebne podczas akcji porodowej, kosmetyki i apteczkę, ubranka i akcesoria dla dziecka oraz rzeczy dla mamy, które przydadzą się w szpitalu i w domu.


Korzystanie z listy, podobnie jak z całej strony, jest przyjazne i wygodne.

 


Pregna – nowoczesne produkty polecane przyszłym i karmiącym mamom


Pregna PLUSPregna 250 DHA to specjalistyczne produkty zawierające tylko najważniejsze i rekomendowane dla kobiet w ciąży składniki, w ilościach zalecanych przez Ekspertów Ginekologii i Położnictwa: kwas foliowy, jod, żelazo, witaminę D3 oraz kwasy DHA.


Optymalny skład nutraceutyków Pregna, opracowany w oparciu o najnowszą wiedzę medyczną, chroni mamę i jej maleństwo zarówno przed niedoborem, jak i przed nadmiarem poszczególnych składników odżywczych. Regularne stosowanie suplementów Pregna wpływa pozytywnie na rozwój dziecka oraz na zdrowie i samopoczucie mamy.


Pregna.com.pl – polecamy!

 

Przeczytaj również: